İletişime Geç 0536 990 39 59

İletişime Geç

shape shape

Dosyalarınız her zaman güvende.

Bulut yedekleme, verilerinizi şirket dışındaki bir depolama sistemine internet üzerinden güvenli bir şekilde aktararak şifreli bir şekilde depolamanıza olanak sağlayan bir hizmettir.

Buluttaki yedeklenen alanın tüm altyapı ve destek hizmetleri tamamen bizim tarafımızdan yönetilir. Bu alanlar verilerinize kesintisiz olarak erişmeniz için tasarlanmıştır.

  • + Arcserve
  • + Acronis
  • + Commvault
  • + Zerto
  • + Weeam
Development Image
Development Image
KVKK süreçlerine uygun
yurtiçi barındırma hizmeti

Verimli replikasyon
(Wan Optimized)

Hızlı erişim
ve Restore imkanı

7/24
Destek

Yedekleme işlemlerinizi ihmal etmeyin.

Service detail image Service shape image

Verilerinizi güvende tutmanın en etkili yollarından biri, bulut yedekleme hizmetidir. Fiziksel yedekleme yöntemleri tam anlamıyla % 100 güvenlidir diyemeyiz. Bu nedenle yedeklerinizin güvenliği için şirketinizde fiziksel yedekleme yapmalı ve bir kopyada (sistem ve fiziksel arızalara, içeriden veya dışarıdan art niyetli saldırılara, doğal afetlere karşı) şirketiniz dışında güvenli bir bulut yedekleme ortamanına verilerinizi yedeklemelisiniz.

Bulut yedekleme süreçleri günümüzde bir çok işletme için zorunlu olmaktadır. Geleneksel yedekleme yerine bulut yedekleme kullanmak kurumlara esneklik, ölçeklendirme ve bütçelerinin daha iyi yönetmesine katkı sağlamaktadır.

FAQ Image

Neden verilerimi yedeklemeliyim?

Hackerlar, virüsler ve kötü amaçlı yazılımlar aracılığıyla yapılan siber saldırılar, işletmelerde büyük veri kayıplarına neden olabilirler.Eğer bir yedekleme sisteminiz yok ise bu durum ciddi iş kesintileri ve veri kayıplarına neden olur.Bunun yanında yasal olarak kişisel verileri koruma kanunu kapsamında herhangi bir kullanıcı veya kurum verisinin dışarı sızması itibar, pazar payı kaybı, ciddi maddi ve hukuki sonuçlar ile sonuçlanabilir.

Siber saldırılar haricinde diğer bir iş gücü ve veri kaybına neden olacak risk doğal afetlerdir.Bir yangın, sel veya başka bir türdeki doğal afet, bulunduğunuz yerdeki tüm verileri silebilir ve geri dönüşü neredeyse imkansız hale getirebilir.

Cihazınızda meydana gelen bir problem nedeniyle verileriniz geri dönüşümsüz olarak kaybolabilir veya hasara uğrayabilir.

İş verilerinin tutulduğu personelinize ait kişisel bilgisayarlar, mobil cihazlar veya iş yerindeki masaüstü bilgisayarlar çalınabilir, işleriniz bu durumdan olumsuz etkilenebilir.Bunun yanında kötü niyetli kurum içi eylemler sonucu verileriniz geri dönüşümsüz bir şekilde tahrip edilebilir.Kesintisiz bir iş akışı için verilerinizi yedeklemeniz en iyi çözümdür.

Alestatech

Bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçin