İletişime Geç 0536 990 39 59

İletişime Geç

shape shape

Web Yazılım & Tasarım

% 100 mobil uyumlu web siteleri uygun maliyetlidir. Mobil site veya mobil uygulamaya göre maliyeti daha düşük ve kullanışlıdır.

Responsive tasarım sayesinde, tüm akıllı cihazlarla uyumlu harika web siteleri tasarlıyoruz.

  • + API Geliştirme
  • + Laravel
  • + Javascript
  • + HTML / CSS
  • + ASP.Net
Development Image
Development Image
Rekabet için

Tablet ve akıllı telefonlar sayesinde, ulaştığınız müşteri sayısını arttırır. Google analytics, izleme ve raporlamınızı tek yerde yapma imkanı verir.

Bulunabilir olun

Arama kelimelerinize göre sitenizi ve sosyal medya hesaplarınızın yönetimi çok önemlidir.

Raporlama

Tüm hesaplarınızı eş zamanlı takip edip daha iyi stratejilerle yönetiyloruz.

Kontrol Paneli

Sitenizi yönetmek için başka birine ihtiyaç duymayın. Tüm değişiklikleri kendiniz yapın.

Web sitenizi benzersiz ve rekabetçi tasarlayalım.

Service detail image Service shape image

Geleceğe hızlı adepte olun. Bulut dönüşümle maliyetlerinizi düşürün.

Dünyanın her yerinden verilerinize hızlıca ulaşın. Arkanıza yaslanın ve iş sürekliliğinizin tadını çıkarın.

FAQ Image

Herşeyden önce kusursuz hizmet.

Web sitesi sahibi olurken gerekli temel hizmetler olan hosting ve domain (alanadı) tescili de sağlıyoruz. Bu hizmetleri elde etmeden yola çıkılamaz. Bu yüzden yolun başından sürecin tümünde destek sağlamayı hedefliyoruz. Markanızı temsil edecek en uygun alan adının tescilini ve web sitenizin güvenle barınabileceği hosting hizmetini de sizin adınıza sağlıyoruz. Güvenli hosting hizmeti sayesinde web sitenizden veri kaybı olmaması ve her zaman ulaşılabilir olmasını sağlıyoruz. Böylece web sitenizin tüm altyapı yönetimi de Alestatech tarafından gerçekleştirilecek olmasıyla işlerinizin daha hızlı ve güvenli yürümesini hedefliyoruz.

Hazırladığımız web sitelerinde kullanıcı deneyimine değer vererek kaliteli bir hizmet almanızı hedefliyoruz. Bu arayüz sayesinde içeriklerinizi yöneterek müşterilerinize ulaşabilirsiniz. İçerik ve uygun tema desteğine de Alestatech aracılığıyla da elde edebilirsiniz. Sizlere tüm içerik yönetiminiz süresince de destek sağlıyoruz. Uygun, anlaşılır ve doğru içeriği elde etmenizde yanınızdayız. İçeriklerinizi kendiniz oluşturmak istediğinizde ise sunduğumuz arayüzü sayesinde hızlı ve kolay şekilde web sitenizi yönetebiliyorsunuz.

Kaliteli bir web sitesine sahip olmanın temel göstergelerinden en önemlisinin web sitenizden beklediğiniz verimi almak olduğunu biliyoruz. Özellikle e-ticaret için büyük önem taşıyan SEO uyumluluğunu ön planda tutuyor, web sitenizi güncel SEO kriterlerine uygun olarak hazırlıyoruz. Böylece geliştirilebilir ve sağlam bir web sitesine sahip oluyorsunuz. Her an kullanmaya alıştığımız arama motorlarında markanız ve ürünlerinizle alakalı yapılan aramalarda en çok tercih edilen siz olun istiyoruz. Bunu sağlamak için de sizi üst sıralara taşıyoruz. Hem içerik hem de teknik analiz çalışmaları yaparak web sitenizi rakiplerinizin önüne taşıyor, müşterileriniz için fark yaratıyoruz.Alestatech

Bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçin