Slide ANA SAYFA HAKKIMIZDA TASARIM PROJELER İLETİŞİM

Profesyonel Çözümler Aşağı Kaydır... Hizmet Yaklaşım GEMİ BT
VESSEL IT

Slide KISACA
Mehmet İrfanoglu / Proje Yöneticisi

Türkiye’nin en büyük denizcilik firmalarında hem muhasebe müdürlüğü, hem bilgi işlem müdürlüğü yaptı. Gemi bilgisayar donanımlarında, Türkiye’de ilk kez Ncomputing sistemini hayata geçirdi. Şirket bünyesinde çalışırken bir çok firmaya dışarıdan destek sağlayarak yüzlerce web tasarım ve web yazılım projelerine imza attı. Artık kendi firmasında işçi olarak görev yapıyor.

Nejat Uzunalioğlu / Proje Yöneticisi

35 yıllık deneyimiyle bilişim sektörüne gönül vermiş, bilgisayarın Türkiye’ye gelmesiyle, ilk bilgisayarı edinmiş ender insanlardan. Proje geliştirme, hata ayıklama konularında uzmanlaşmış. Şimdilerde iş geliştirme ve proje yöneticisi olarak görev yapıyor.

Kaan Akyüz / Yazılım / Tasarım Uzmanı

1994 yılından bu güne MSDOS ile başlayan bilişim yolculuğu ona 26 yıllık tasarım ve yazılım uzmanlığı tecrübesi kazandırdı. Bir çok büyük ajans'ta çalıştı son 8 senesini Doğuş Holding bünyesinde tasarım & yazılım uzmanı olarak geçirdi. Yurt içi ve Yurt dışı projelerinde , marka oluşturma dahil bir çok proje ile tecrübe kazandı.. Sonu olmayan fikirleri ve enerjisi ile ofisimizin demirbaşı olmaya hak kazandı.

Soysal Tan / Yazılım Mühendisi

Ciddi bir sofware developer engineer , çok çalışır az konuşur en zor şartlarda çözüm üretmek onun işi. Bir çok firmada Full Stack develeper olarak çalıştı. Şuan kıdemli bir developer olarak bünyemizde bize güç veriyor.
WEB YAZILIM
WEB TASARIM
İnternetin ülkemizde henüz yeni tanındığı 2000 Yılından bugüne , teknolojiyi sürekli takip eden müşterilerine sadece yazılım & tasarım hizmeti vermekle kalmayan ayrıca danışmanlık hizmeti veren bir firmayız.

Web Tasarım ve Web Yazılım çalışmalarında her zaman global olarak en trend çizgileri kullanarak görsel tasarımları oluşturan Alestatech, yazılım konusunda da güncel frameworkler ve kod yapılarını kullanarak, hem hızlı açılan web siteleri hemde SEO uyumlu web tasarım yapmaktadır.

Referanslarımız

RESPONSIVE
TASARIM
Mobil Uyumlu

Slide NELER YAPIYORUZ ? Küçük işletmelerden, Türkiye’nin en büyük firmalarına kadar B2B (Business-To-Business) bayi otomasyonu hizmeti veriyoruz. Bayilerinize özel birden fazla iskonto ile çalışabilir, sipariş oluşturabilir, tahsilat yapabilirsiniz. Her firmanın kendine özel dinamikleri olduğunu biliyoruz, size özel standartları belirliyoruz, kişiselleştirilmiş uygulamaları hızlı ve sorunsuz bir şekilde teslim ediyoruz. Teklif İsteyin Demo Talep Et GELİŞMİŞ
E TİCARET SİSTEMİ
İletişim
B2B Bayi Yönetim Sistemi İÇERİK YÖNETİMİ E Ticaret İçerik Üretimi WEB TASARIM / YAZILIM Tasarım Hizmeti SOSYAL MEDYA Sosyal Medya Yönetimi KURUMSAL KİMLİK Logo, Kurumsal Kimlik GOOGLE SEO Seo & Adwords & Analytics

Referanslar REFERANSLARIMIZDAN BAZILARI Design Rada Tex Alize Altınkum Jewelry Hnc Yapı Hotel Mola Greener Diyalog Arabuluculuk Vizeci Burada Minisse Bebe Film Makinesi İkiler Hukuk ALESTATECH - PROFESYONEL ÇÖZÜMLER B2B B2B Bayi Yönetim Sistemi Mevcut Logo Go, Tiger, Nebim Winner, Netsis ve Mikro ticari programınızı kullanarak müşterileriniz ve satış elemanlarınızla internet üzerinden iş yapmanızı sağlayan literatürdeki adıyla "Entegre B2B - Business To Business" sistemidir.

EntegreTicaret ile,
Ticari Programınızda tanımlamış olduğunuz cari hesaplara ve plasiyerlere (satış elemanlarına) , kullanıcı adı ve şifre vererek kendi web siteniz üzerinden sipariş toplayabilirsiniz.

Müşterileriniz sipariş vermek istediği ürünleri gelişmiş arama motoru yardımıyla kolayca bulup , sipariş geçebilirler. Aynı zamanda her müşteri kendi cari hesabını , fatura detaylarını ve bakiyesini görebilir,ekstresini kendisi alabilir.

Ticari programınızdaki stok kartlarınızı , ürün fiyatlarınızı ve kampanyalarınızı EntegreTicaret üzerinden tüm müşterileriniz ve satış elemanlarınızla paylaşabilirsiniz.

ve En Önemlisi ,
Tüm bu işlemleri ticari programınızdan başka hiçbir şey kullanmadan yapabilirsiniz.
ALESTATECH - PROFESYONEL ÇÖZÜMLER
WebTasarim WEB TASARIM / YAZILIM Tasarım Hizmeti Web tasarımı hizmetleri, kurumunuzun veya kişisel girişimlerinizin internet ortamında daha etkili bir biçimde tanıtılmasını kapsayan en temel hizmetlerden biridir. Bu hizmetler sadece size özel yapılmaktadır. Kurumunuzun ve sizin ihtiyaçlarınıza göre belirlenir, uygulanır. İnternette arama yapıldığında, sunduğunuz içerik bilgilerine kolay ve hızlı bir şekilde erişim sağlanabilmesi bizim öncelikli hedefimizdir. Değişen içerik bilgilerinizi, size özel yönetim paneli üzerinden güncelleyebilir, sitenizin her zaman yeni kalmasını sağlayabilirsiniz. ALESTATECH - PROFESYONEL ÇÖZÜMLER KurumsalKimlik KURUMSAL KİMLİK Logo - Kurumsal Kimlik Kurumsal Kimlik Nedir?

Herkesin, kendini tanıtan, kim olduğunu gösteren bir kimliği olduğu gibi, şirket ya da firmaların da isimlerinden hizmetlerine kadar kim olduğunu anlatan ve tanıtan kurumsal kimlikleri vardır.

Kurumsal Kimlik Nelerden Oluşmaktadır?

Kurum içi ve kurum dışı materyallerinden oluşmaktadır.

Kurum İçi:
• Amblem/Logo
• Marka Kimliği
• Slogan
• Antetli Kâğıt, Zarf, Kartvizit, Dosya, Bloknot, Devam Kâğıdı Tasarımı
• Kurum Tanıtım Kitabı
• Haberleşme Formları
• Fatura, İrsaliye, Makbuz vb. Muhasebe Dokümanlarının Tasarımı
• Dijital Materyallerin Tasarımları
• Şirket Giyim ve Davranış Kuralları

Kurum Dışı:

• Araç/Filo Tasarımları
• Bina Cephesi ve İç Tasarımı
• Katalog, Broşür vb. Tanıtım Materyalleri
• Gazete, Dergi vb. Diğer Tanıtım Materyalleri
• Kurumsal Web Projesi

Kurumsal Kimliğe Sahip Olmanın Yararları Nelerdir?
• Kurumsal kimlik sayesinde, firmanızın ismi hafızalara yerleşir.
• Firmanızın vermiş olduğu hizmetlerden, kullanıcılar görsel olarak faydalanır ve bilgi alır.
• Rakiplerden farklı bir görünüm kazanılır.
• Firmanızın ürün ve hizmetleri ve sektörel konumunuz hakkında ilk bilgilerin, anında iletilmesine yardımcı olur.
ALESTATECH - PROFESYONEL ÇÖZÜMLER
IcerikYonetimi İÇERİK YÖNETİMİ E-Ticaret İçerik Yönetimi ALESTATECH - PROFESYONEL ÇÖZÜMLER SosyalMedya SOSYAL MEDYA Sosyal Medya Yönetimi ALESTATECH - PROFESYONEL ÇÖZÜMLER GoogleSeo google seo Adwords & Seo & Analytics ALESTATECH - PROFESYONEL ÇÖZÜMLER Iletisim MESAJ GÖNDER
ALESTATECH - PROFESYONEL ÇÖZÜMLER
TeklifIstegi TEKLİF

ALESTATECH - PROFESYONEL ÇÖZÜMLER
arrow_forward close arrow_back

Bize Ulaşın Suadiye Mahallesi
Bağdat Cad. ARK 311 B Blok No : 1 / 1 Kadıköy / İstanbul

P.tesi. - Cuma.: 09:00 - 17:00
Ctesi + Pazar : Kapalı
0 536 990 39 59 INFO@ALESTATECH.COM MESAJ GÖNDER
Hadi Başlayalım ! Yukarı Çık

Slide B2B WEB TASARIM / YAZILIM KURUMSAL KİMLİK İÇERİK YÖNETİMİ SOSYAL MEDYA GOOGLE SEO Copyright 2020 Alestatech Abone Ol

Slide Abone OL Abone olmak için lütfen mail listemize kayıt olunuz.

close

www.alestatech.com

ALESTATECH

Open chat
İletişime Geç