İletişime Geç 0536 990 39 59

İletişime Geç

shape shape

Müşteri ilişkileri yönetimi

Alestatech CRM programı ile her yerden müşteri ilişkilerinizi, satış ve operasyonları yönetin. Potansiyel müşteri tanımı, profil oluşturma ve daha fazlasını keşfedin!

Potansiyel müşteri verilerinizi, satış olasılıklarıyla birlikte verimli yöneterek müşteriye dönüştürün. Potansiyellerin müşteriye dönüş hızlarını analiz ederek, daha hızlı satışa çevirin. Mevcut müşterilerinizin de sipariş analizini yapıp, daha fazla satışa odaklanın.

  • + Verilerinizi düzenli yönetin.
  • + İş süreçlerinizi hızlandırın.
  • + İş verimliliğini arttırın.
  • + Eksiksiz satış yönetiminizi sağlayın.
Development Image
Development Image
Verimli Müşteri
Yönetimi

Potansiyel müşteri verilerinizi, satış olasılıklarıyla birlikte verimli yöneterek müşteriye dönüştürün. Potansiyellerin müşteriye dönüş hızlarını analiz ederek, daha hızlı satışa çevirin. Mevcut müşterilerinizin de sipariş analizini yapıp, daha fazla satışa odaklanın. Müşteri ilişkilerinizi doğru yöneterek, müşteri memnuniyetini artırın. Gelecek satış hedeflerinizi verilere göre yorumlayın.

Müşteri Profil
Tanımları

Müşterilerinizi daha yakından tanıyın, segmente ederek etkin yönetin. Satış veya satış sonrası farklı müşteri profillerine göre kampanya yönetimi yapın. Müşterilerinizi sipariş yoğunluğuna göre filtreleyerek satış ekibinize aksiyon tanımlayın, satışlarınızı artırın.

Görev Takip
Sistemi

Potansiyel veya mevcut müşterilerinize satış yapmak için gereken adımları tanımlayın. Ajanda entegrasyonu ile beraber, fırsatlar ve alınan randevuları ajanda üzerinde görün. Görüşme notlarını hem potansiyel hem de mevcut müşteri hesabı üzerinden takip edin.

Teklif Yönetimi

Potansiyel ve mevcut müşterilerinize teklifler oluşturun veya teklifleri revize edin. Teklif geçerlilik tarihlerini ve ödeme şartlarını belirleyin. Gelir gruplarınıza göre fırsatlarınızı yönetin.

Dijitalleşme sürecinize destek olalım.

Service detail image Service shape image

Belirli bir tarih aralığı için analizler ve raporlar alın.

Satış elemanı bazında yeni müşteri, fırsat, görüşme, verilen teklif, kabul edilen ve satışa dönen teklif verilerini inceleyin.

FAQ Image

Neden Bulut Tabanlı CRM ?

İşletmenizin müşteri ilişkileri takibini internetin olduğu her yerden ve tüm cihazlardan yapın.

Donanım, güncelleme ve yedekleme gibi maliyetlerden kurtulun.

Sürekli güncel bir CRM-müşteri ilişkileri programı kullanın.

İşletmenizde baskı, kargo, dosya, arşiv gibi masraflardan kurtulun.

Kağıt kullanımını azaltarak, doğa dostu bir işletme olun.

Alestatech

Bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçin